Postitused sildiga 'festival'.

Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester alustab sündmusterohket juubelihooaega | 05 sept 17, janne.jakobson

Oma viiendat hooaega alustav Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester pakub kuulajatele ja mängijatele erakordselt sündmusterohke aasta. Ootame kõiki orkestriga liituma kas publikuna saalis või mängijana orkestris. Ettemängud toimuvad veel 11. ja 18. septembril.

Noored sümfoonikud teevad Viljandi linnale au | 28 nov 16, janne.jakobson

4. ja 5. novembril osales Viljandi noorte sümfooniaorkester Baltimaade noorte- ja harrastussümfooniaorkestrite festivalil Daugavpilsis Lätimaal, kus pälviti ohtralt kiidusõnu.

Kolme muusikakooli orkestrid Nuova Sinfonia Baltica festivalil | 03 nov 16, janne.jakobson

4. ja 5. novembril toimub Daugavpilsi linnas Lätis I Baltimaade noorte- ja harrastussümfooniaorkestrite festival Nuova Sinfonia Baltica 2016. Eestit esindavad festivalil Viljandi Noorte Sümfooniaorkester, Nõmme Muusikakooli Sümfooniaorkester (mõlema dirigent Riivo Jõgi) ja Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakooli keepilliorkester (dirigent Rasmus Puur). Lisaks osaleb 2 orkestrit Leedust ja 7 orkestrit Lätist.

XV Jaan Paku nim Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupidu | 29 sept 16, janne.jakobson

Rakvere Muusikakool kutsub osa võtma XV Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupeost 03. – 04. 12. 2016

Otsa kooli sümfooniaorkester annab Eurochestries noorteorkestrite festivalil kaheksa kontserti | 02 aug 16, janne.jakobson

G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester (dirigent Kaspar Mänd) on augusti alguses 2-nädalasel kontserdireisile Prantsusmaale, kus osaletakse Eurochestries noorteorkestrite festivalil ja antakse 8 kontserti Pariisi regioonis ning  Charente-Maritime´s. Orkestri ees soleerivad mitmed solistid, kavas on tuntud klassikat (Bizet, Ravel, Tubin, Eller), aga  ka vähemtuntumat  muusikat (St. Georges, Kareva jt). Festivalil mängitakse kaasa ka ühendorkestris, kes kohapeal igapäevastes proovides õpib selgeks kontsertkava, mida esitatakse festivali lõppkontsertidel Jonzac`is ja Pons`is. Ühendorkestrit juhatab teiste seas ka Kaspar Mänd.

Harjumaa Keelpilliorkester osales edukalt rahvusvahelisel sümfooniaorkestrite festivalil | 25 juuli 16, janne.jakobson

Harjumaa Keelpilliorkester osales 9.-17. juulil rahvusvahelisel sümfooniaorkestrite festivalil Vienne provintsis Prantsusmaal.

Harjumaa keelpilliorkester harjutab Prantsusmaal toimuvaks festivaliks | 13 juuni 16, janne.jakobson

Sellel suvel 8. - 18. juulil osaleb Harjumaa Keelpilliorkestri põhikoosseis Euroopa sümfooniaorkestrite festivalil Prantsusmaal. Tihe proovide periood algas juba jaanuaris ning kestab kuni festivalile minekuni.